Om os

Vi gør HR lettere med nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning.

Teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning og et brugervenligt HR-system.

Vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Vi gør HR lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne HR og- rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer. Som et af Odenses største softwarehuse med fuld udvikling og support i Danmark leverer HR-ON nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning, som er enestående i branchen.

Vi gør HR lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne HR og- rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer. Som et af Odenses største softwarehuse med fuld udvikling, support i Danmark leverer HR-ON nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning, som er enestående i branchen.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning og et brugervenligt HR-system. Vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Mød vores team

HR-ONs team er nøje sammensat af mennesker, der deler passionen for at gøre HR-ON til den bedste HR og e-rekrutteringsløsning på markedet. Vil du være med?

Ali E. Cevik

CEO
ali.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 65

Christian Hansen

CTO
christian.hansen@hr-on.com
+45 71 99 07 90

Rasmus Festersen

Rasmus Festersen

COO
rasmus.festersen@hr-on.com
Tel: +45 77 77 00 04

Image of Hr-on employee

Björgvin Gudjónsson

Creative Director
bjorgvin.gudjonsson@hr-on.com
+45 77 77 0003

Daniel Jill Sørensen

CSO
Daniel.sorensen@hr-on.com
+45 69 15 41 35

Simone Pliniussen

CFO
simone.pliniussen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Kenneth Hoeg

Sales Manager
kenneth.hoeg@hr-on.com
+45 71 99 07 72

Image of Hr-on employee

Lennard Sørensen

Customer Relations Manager
lennard.sorensen@hr-on.com
+45 71 99 07 02

Debbie Schmidt

Accounting & Customer Success Advisor
debbie.schmidt@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Henrik Hoeg

System developer
henrik.hoeg@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Casper Storm Nielsen

Frontend developer
casper.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Marco Rosenlund Jespersen

Media Manager
marco.jespersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Kasper Clement Dannemand

Sales Development Representative
kasper.dannemand@hr-on.com
+45 43 14 01 72

Nanna Maria Mørch Sørensen

Inbound Sales Executive
nanna.sorensen@hr-on.com
+45 43 14 01 73

Josefine Frøslev Larsen

Customer Succes Specialist
josefine.larsen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Camilla Steen Simonsen

Customer Success Advisor
camilla.simonsen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Clara Emilie Devasher

Customer Success Advisor
clara.devasher@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Pia Christiansen

Customer Success Advisor
pia.christiansen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Baldur Arge Sveinsson

UI / UX Designer
baldur.sveinsson@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON medarbejder

Jenni Kerr

Project Manager – Communications, Marketing & Translation
jenni.kerr@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON medarbejder

Patrick Ahrenfeldt Rasmussen

Digital marketing – Student worker
patrik.rasmussen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Casper Bach Andersen

Frontend developer
casper.andersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Mads Jensen

System developer
mads.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Dan Olsen

Dan Olsen

System developer
dan.olsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Rasmus Knudsen

Development
rasmus.knudsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Jonas Wyke

Designer / Animation
jonas.wyke@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Darlene Dilla Frandsen

IT Project Manager
darlene.frandsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Martin Cevik

Developer – Student worker
martin.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Troels Bay-Petersen

Developer
troels.petersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Svend Hjortlund Nielsen

PPC Specialist
svend.nielsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Emilie Kirstine Bender Ørnvang

Piccoline
emilie.ornvang@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Jonas Nørgaard Kristoffersen

Web Developer
jonas.kristoffersen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Signe Pedersen

IT Project Manager
signe.pedersen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Nadia Jensen

Marketing & Communication – Intern
nadia.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Natasja Scharling Renner

Marketing & Communication – Intern
natasja.renner@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Kim Nguyen

UX/UI Design – Intern
kim.nguyen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Elias Toft Hansen

Web Developer
elias.hansen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Victor Kyhe Clemmensen

Developer – Student worker
victor.clemmensen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Mathias Brix

Developer – Student worker
mathias.brix@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Jonas Storm

Frontend developer – Intern
jonas.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Janni Underbjerg Nebel

Adminstration, GDPR and Accounting – Intern
janni.nebel@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Mathias Henriksen

Developer – Intern
mathias.henriksen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Louise Lagoni Mellquist

Design & Marketing – Intern
louise.mellquist@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Fill out the information and we will contact you as soon as possible.

    FÅ EN GRATIS DEMO

    Lad os ringe dig op og aftale en uforpligtende demonstration.

    HR-ON Logo
    OM HR-ON

    HR-ON er en cloudbaseret programpakke, der gør jeres HR-arbejde lettere, sjovere og ikke mindst meget mere effektivt. Kort fortalt får I styr på hvem, der skal gøre hvad og hvornår. Samtidig har I overblik over, at det rent faktisk også bliver gjort.

    Charter mangfoldighed
    ISA

    Østre Stationsvej 27, 3   //  DK-5000 Odense C   //  +45 71 99 07 27   //    sales@hr-on.com   //  CVR: 34474540