Om os

Gør rekruttering lettere

Vi gør rekruttering lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning – vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Vi gør rekruttering lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning – vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Mød vores team

HR-ONs team er nøje sammensat af mennesker, der deler passionen for at gøre HR-ON til den bedste e-rekrutteringsløsning på markedet. Vil du være med?

Ali E. Cevik

CEO
ali.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 65

Close up image of HR-ONs CTO Christian Hansen

Christian Hansen

CTO
christian.hansen@hr-on.com
+45 71 99 07 90

Image of Hr-on employee

Lennard Sørensen

Customer Relations Manager
lennard.sorensen@hr-on.com
+45 71 99 07 02

Image of Hr-on employee

Björgvin Gudjónsson

Creative Director
bjorgvin.gudjonsson@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Rasmus Festersen

Rasmus Festersen

Director of PR and Communication
rasmus.festersen@hr-on.com
Tel: +45 77 77 00 04

Pia

Pia Skeldahl

Key Account Manager
pia.skeldahl@hr-on.com
+45 71 99 07 72

Jeppe

Jeppe Lykke Hansen

Communication Consultant
jeppe.lykke@hr-on.com
Tel: +45 40 90 91 18

Image of Hr-on employee

Birthe Boye Vestergaard

Communication
birthe.boye@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee

Kasper Urban Kajgaard

Support & Customer Relations
kasper.kajgaard@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Cecilie Falk Christensen

Communication & Support
cecilie.falk@hr-on.com
+45 +45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Camilla Steen Simonsen

Communication & Support
camilla.simonsen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee Debbie

Debbie Schmidt

Accounting & Support
debbie.schmidt@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Henrik Hoeg

System developer
henrik.hoeg@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Troels Bay-Petersen

Developer
troels.petersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Casper Bach Andersen

Frontend developer
casper.andersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Casper Storm Nielsen

Frontend developer
casper.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Mads Jensen

System developer
mads.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee

Matthew Peterson

System developer
matthewpeterson@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Baldur Arge Sveinsson

UI / UX Designer
baldur.sveinsson@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Bente Charlotte Weigelin

UX Designer / Marketing
bente.weigelin@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Jonas Wyke

Multimedia Designer
jonas.wyke@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Martin Cevik

Developer – Student worker
martin.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Andrei Birladeanu

System developer
andrei.birladeanu@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Mads Alexander Mosumgaard

Developer – Student worker
mads.mosumgaard@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Tobias Madsen

Developer
tobias.madsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Rasmus Lassen

Developer – Student worker
rasmus.lassen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Dennis Tandrup Petersen

Developer – Intern
dennis.petersen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Charlotte Mählitz Jørgensen

Frontend/Multimedia
charlotte.mahlitz@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Darlene Dilla Frandsen

Frontend developer
darlene.frandsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Robert Gehrt

Developer
robert.gehrt@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Eugenio Maria Capuani

Developer
eugenio.capuani@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON Employee

Hans Edvard Askholm

Developer – Student worker
hans.askholm@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Isabella Lykkehus

System developer
isabella.lykkehus@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Studentermedhjælper Jenni Kerr

Jenni Kerr

Marketing & Communication – Student worker
jenni.kerr@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Lone Iversen

Web developer – Intern
lone.iversen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Martin Pagel Jensen

Developer
Martin.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Studentermedhjælper Morten Kofoed

Morten Kofoed Esbjørn

Sales & Marketing – Student worker
morten.esbjorn@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON praktikant Patrick Rasmussen

Patrick Ahrenfeldt Rasmussen

Marketing – Intern
patrick.rasmussen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Sven Winther Bachmann

Web developer – Intern
sven.bachmann@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Økonomichef Henrik Poulsen

Henrik G. Poulsen

Head of Accounting & Administration
henrik.poulsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Fill out the information and we will contact you as soon as possible.

FÅ EN GRATIS DEMO

Lad os ringe dig op og aftale en uforpligtende demonstration.

HR-ON Logo
OM HR-ON

HR-ON er en cloudbaseret programpakke, der gør jeres HR-arbejde lettere, sjovere og ikke mindst meget mere effektivt. Kort fortalt får I styr på hvem, der skal gøre hvad og hvornår. Samtidig har I overblik over, at det rent faktisk også bliver gjort.

Børsens Gazelle pris 2018
Børsen Gazelle pris 2019
Charter mangfoldighed
ISA

Østre Stationsvej 27, 3   //  DK-5000 Odense C   //  +45 71 99 07 27   // sales@hr-on.com //  CVR: 34474540