Om os

Gør rekruttering lettere

Vi gør rekruttering lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning – vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Vi gør rekruttering lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning – vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Mød vores team

HR-ONs team er nøje sammensat af mennesker, der deler passionen for at gøre HR-ON til den bedste e-rekrutteringsløsning på markedet. Vil du være med?


Ali Cevik

Direktør
ali@hr-on.com
+45 71 99 07 65

Portæt billede af HR-ONs CTO Christian Hansen


Christian Hansen

Koncept- & udviklingschef
christian.hansen@hr-on.com
+45 71 99 07 90

Image of Hr-on employee


Lennard Sørensen

Customer Relations Manager
lennard.sorensen@hr-on.com
+45 71 99 07 02

Image of Hr-on employee


Björgvin Gudjónsson

Creative Director
bjorgvin.gudjonsson@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Jeppe


Jeppe Lykke Hansen

Kommunikations konsultant
jeppe.lykke@hr-on.com
Tel: +45 40 90 91 18

Pia


Pia Skeldahl

Key Account Manager
pia.skeldahl@hr-on.com
+45 71 99 07 72

Image of Hr-on employee


Samir Bergkamp Kadhim

Key Account Manager
samir.bergkamp@hr-on.com
+45 50 11 39 03

Image of Hr-on employee Debbie


Claus Engell

Salgschef
claus.engell@hr-on.com
+45 60 90 83 45

Image of Hr-on employee


Kasper Kajgaard

Supporter
kasper.kajgaard@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Cecilie Falk

Kommunikation og kundesupport
cecilie.falk@hr-on.com
+45 +45 71 99 07 66

Birthe


Birthe Boye Vestergaard

Kommunikation og kundesupport
birthe.boye@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee


Camilla Steen Simonsen

Kommunikation og kundesupport
camilla.simonsen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Billede af Hr-on medarbejder Debbie


Debbie Schmidt

Studentermedhjælper
debbie.schmidt@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Bente Charlotte Weigelin

Support/UX/Marketing
bente.weigelin@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Henrik Hoeg

Systemudvikler
henrik.hoeg@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Casper Storm

Frontendudvikler
casper.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Mads Jensen

Systemudvikler
mads.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee


Casper Bach Andersen

Frontendudvikler
casper.andersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Matthew Peterson

Systemudvikler
matthewpeterson@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Troels Bay-Petersen

Udvikler
troels.petersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee


Plamen Krasimirov

Marketing Intern – Student
plamen.krasimirov@hr-on.com
+45 71 99 07 66


Baldur Arge Sveinsson

Web developer
baldur.sveinsson@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee


Andrei Birladeanu

Web developer intern
andrei.birladeanu@hr-on.com
+45 71 99 07 66


Mads Alexander Mosumgaard

Studentermedhjælper
mads.mosumgaard@hr-on.com
+45 71 99 07 66


Martin Cevik

Regnskab & Support
martin.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 27


Tobias Madsen

Udvikler
tobias.madsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27


Jonas Wyke

Multimedia – Intern
jonas.wyke@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Fill out the information and we will contact you as soon as possible.

FÅ EN GRATIS DEMO

Lad os ringe dig op og aftale en uforpligtende demonstration.

HR-ON Logo
OM HR-ON

HR-ON er en cloudbaseret programpakke, der gør jeres HR-arbejde lettere, sjovere og ikke mindst meget mere effektivt. Kort fortalt får I styr på hvem, der skal gøre hvad og hvornår. Samtidig har I overblik over, at det rent faktisk også bliver gjort.

Børsens Gazelle pris 2018
Logo af virksomhedspagt
Charter mangfoldighed
ISA

Østre Stationsvej 27, 3   //  DK-5000 Odense C   //  +45 71 99 07 27   // sales@hr-on.com //  CVR: 34474540