Om os

Gør HR lettere

Vi gør HR lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne HR og- rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer. Som et af Odenses største softwarehuse med fuld udvikling, support i Danmark leverer HR-ON nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning, som er enestående i branchen.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning og et brugervenligt HR-system. Vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Vi gør rekruttering lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning – vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Mød vores team

HR-ONs team er nøje sammensat af mennesker, der deler passionen for at gøre HR-ON til den bedste HR og e-rekrutteringsløsning på markedet. Vil du være med?

Ali E. Cevik

CEO
ali.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 65

Close up image of HR-ONs CTO Christian Hansen

Christian Hansen

CTO
christian.hansen@hr-on.com
+45 71 99 07 90

Image of Hr-on employee

Lennard Sørensen

Customer Relations Manager
lennard.sorensen@hr-on.com
+45 71 99 07 02

Image of Hr-on employee

Björgvin Gudjónsson

Creative Director
bjorgvin.gudjonsson@hr-on.com
+45 77 77 0003

Rasmus Festersen

Rasmus Festersen

CCO
rasmus.festersen@hr-on.com
Tel: +45 77 77 00 04

Lisbeth Chawes

Lisbeth Chawes

CMO
lisbeth.chawes@hr-on.com
+45 77 77 00 26

Image of Hr-on employee

Henrik Hoeg

System developer
henrik.hoeg@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Morten Frejbæk

Morten Frejbæk

IT Project Manager
morten.frejbaek@hr-on.com
+45 30 73 59 65

Image of Hr-on employee

Birthe Boye Vestergaard

Communication & Support
birthe.boye@hr-on.com
+45 71 99 07 48

Jesper Ramstedt-Helt

Sales Director
jesper.ramstedt@hr-on.com
+45 71 99 07 72

Simone Pliniussen

CFO
simone.pliniussen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Marco Rosenlund Jespersen

Marketing & support – Intern
marco.jespersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Ditte Lunde

Communication & Support
ditte.lunde@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Camilla Steen Simonsen

Communication & Support
camilla.simonsen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee

Kasper Urban Kajgaard

Support & Customer Relations
kasper.kajgaard@hr-on.com
+45 71 99 07 48

Image of Hr-on employee

Casper Storm Nielsen

Frontend developer
casper.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee Debbie

Debbie Schmidt

Accounting & Support – Student worker
debbie.schmidt@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Martin Pagel Jensen

Developer
Martin.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Casper Bach Andersen

Frontend developer
casper.andersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Mads Jensen

System developer
mads.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 92

Image of Hr-on employee

Matthew Peterson

System developer
matthew.peterson@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Baldur Arge Sveinsson

UI / UX Designer
baldur.sveinsson@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Bente Charlotte Weigelin

UX Designer / Marketing
bente.weigelin@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Jonas Wyke

Designer / Animation
jonas.wyke@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Andrei Birladeanu

System developer
andrei.birladeanu@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Troels Bay-Petersen

Developer
troels.petersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Image of Hr-on employee

Darlene Dilla Frandsen

Frontend developer
darlene.frandsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON medarbejder

Jenni Kerr

Marketing & Communication – Student worker
jenni.kerr@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON medarbejder

Patrik Ahrenfeldt Rasmussen

Digital marketing – Student worker
patrik.rasmussen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

HR-ON Employee

Hans Edvard Askholm

Developer – Student worker
hans.askholm@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Tobias Madsen

Developer
tobias.madsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Image of Hr-on employee

Martin Cevik

Developer – Student worker
martin.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Dan Olsen

Dan Olsen

System developer
dan.olsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Lasse Pedersen

Development – Intern
lasse.pedersen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Matias Hougaard Andreasen

Development – Intern
matias.andreasen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Henrik Roman Gullaksen

Development – Intern
henrik.gullaksen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Tanya Jensen

Communication & Support
tanya.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Rasmus Knudsen

Development
rasmus.knudsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Michael Jeffery Penk

QA Testing – Intern
michael.penk@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Mads Akselsen

Development – Intern
mads.akselsen@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Rani Lagfoss

Development – Intern
rani.lagfoss@hr-on.com
+45 71 99 07 27

Fill out the information and we will contact you as soon as possible.

FÅ EN GRATIS DEMO

Lad os ringe dig op og aftale en uforpligtende demonstration.

HR-ON Logo
OM HR-ON

HR-ON er en cloudbaseret programpakke, der gør jeres HR-arbejde lettere, sjovere og ikke mindst meget mere effektivt. Kort fortalt får I styr på hvem, der skal gøre hvad og hvornår. Samtidig har I overblik over, at det rent faktisk også bliver gjort.

Børsens Gazelle pris 2018
Børsen Gazelle pris 2019
Charter mangfoldighed
ISA

Østre Stationsvej 27, 3   //  DK-5000 Odense C   //  +45 71 99 07 27   //    sales@hr-on.com   //  CVR: 34474540