Om os

Vi gør HR lettere med nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning.

Teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning og et brugervenligt HR-system.

Vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

HR-ON gruppebillede

Vi gør HR lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne HR og- rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer. Som et af Odenses største softwarehuse med fuld udvikling og support i Danmark leverer HR-ON nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning, som er enestående i branchen.

Vi gør HR lettere

I løbet af blot et par år er HR-ON blevet den foretrukne HR og- rekrutteringsløsning for flere kommuner, multinationale selskaber, store og mellemstore virksomheder og professionelle rekrutteringsfirmaer. Som et af Odenses største softwarehuse med fuld udvikling, support i Danmark leverer HR-ON nærhed, gennemsigtighed og brugertilpasning, som er enestående i branchen.

Men teamet bag HR-ON har ikke bare været med til at forny tilgangen til e-rekruttering med den første cloud-baserede e-rekrutteringsløsning og et brugervenligt HR-system. Vi har samtidig skabt et inkluderende arbejdsmiljø med fokus på fælles værdier og mangfoldighed. Og det er den bedrift, der gør alt det andet lettere.

Mød vores team

HR-ONs team er nøje sammensat af mennesker, der deler passionen for at gøre HR-ON til den bedste HR og e-rekrutteringsløsning på markedet. Vil du være med?

Ali E. Cevik

Founder & CEO
ali.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 65

Christian Voel

CTO
christian.voel@hr-on.com
+45 71 99 07 90

Cecilie Jørgensen

CFO
cecilie.jorgensen@hr-on.com
+45 30 93 40 86

Klaus Dahl Tindborg

Business Development Manager
klaus.tindborg@hr-on.com
+45 30 73 83 25

Kasper Clement Dannemand

Account Executive
kasper.dannemand@hr-on.com
+45 43 14 01 72

Nanna Maria Mørch

Sales Manager
nanna.morch@hr-on.com
+45 43 14 01 73

Sandra Speedtsberg Antonsen

Financial Controller
sandra.antonsen@hr-on.com
+45 71 99 07 65

Nanna Jessen

Financial Controller
nanna.jessen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Nick Bo Meldgaard

Marketing Manager
nick.meldgaard@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Mie Vesterskov

Content Coordinator
mie.vesterskov@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Nejla Dzafic

Marketing Specialist
nejla.dzafic@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Jonas Wyke

Designer / Animation
jonas.wyke@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Clara Emilie Devasher

Customer Success Advisor
clara.devasher@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Trine Brems

Customer Success Advisor
trine.brems@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Pia Christiansen

Customer Success Advisor
pia.christiansen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Camilla Steen Simonsen

Customer Success Advisor
camilla.simonson@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Emilie Bøjler Lauridsen

Customer Success Advisor
emilie.lauridsen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Birthe Boye

Customer Success Advisor
birthe.boye@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Darlene Dilla Frandsen

IT Project Manager
darlene.frandsen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Signe Pedersen

Customer Success Manager
signe.pedersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Mads Jensen

System Developer
mads.jensen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Lennard Sørensen

Senior System Developer
lennard.sorensen@hr-on.com
+45 71 99 07 02

Jonas Nørgaard Kristoffersen

Senior System Developer
jonas.kristoffersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Henrik Hoeg

Senior System Developer
henrik.hoeg@hr-on.com
+45 30 73 83 25

Peter Pors Jepsen

UI / UX Designer
peter.jepsen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Martin Cevik

Full-Stack Developer
martin.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Casper Bach Andersen

Frontend Developer
casper.andersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Troels Bay-Petersen

System Developer
troels.petersen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Jonas Storm

Frontend Developer
jonas.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Casper Storm Nielsen

System Developer
casper.storm@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Mathias Henriksen

System Developer
mathias.henriksen@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Helin Cevik

Marketing Assisten
helin.cevik@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Emilie Kirstine Bender Ørnvang

Piccoline
emilie.ornvang@hr-on.com
+45 71 99 07 66

Fill out the information and we will contact you as soon as possible.

    FÅ EN GRATIS DEMO

    Lad os ringe dig op og aftale en uforpligtende demonstration.

    OM HR-ON

    HR-ON er en cloudbaseret programpakke, der gør jeres HR-arbejde lettere, sjovere og ikke mindst meget mere effektivt. Kort fortalt får I styr på hvem, der skal gøre hvad og hvornår. Samtidig har I overblik over, at det rent faktisk også bliver gjort.

    Charter mangfoldighed
    ISA

    Østre Stationsvej 27, 3   //  DK-5000 Odense C   //  +45 71 99 07 27   //    sales@hr-on.com   //  CVR: 34474540